En Kuralları Of metin2 sunucu

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yekta core binasına mevla 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Tığ zaman kurulumu tam anlatmasakda hangi programlar kullanılır elbette gestaltlır kafanızda bir canlardırmaya çdüzenışcaz.

Ödeme işçilikleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 25600 Hiç core ve hat yapısına ehil oyunlar midein alabileceğiniz maksimum hileci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Pekâlâ, metin2 pvp serverler neyi esaslı yaptı da bu pazar bu kadar büyüdü bu milyon dolarlık firmalar neyi yanlış yaptı da kendi taklitleri ile yarışır duruma düşecek denli aciz kaldı ahacık bunlar bence ayrı bir yazı dizisi olabilecek kadar önemli mevzular. Beli, Ülkemizde ilk olarak metin2 pvp serverler editli olarak hizmete girdi çok zahmetsiz ve her aktör yalnız ücretini ödediği iteme dilediği efsunlarla ehil olabiliyordu.

4 gün önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne de WP mesajlarına dhuzurüş sağlıyorlar gün zarfında doğrulama edeceğiz deyip durdular ve şu an hiçbir şeye bakmıyorlar. Arıyoruz harismıyorlar bir de 10 zaman da teslim garantili yazmış.

Ödeme işçilikleminizi yaptıktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1200 Yalnızca core ve hat konstrüksiyonsına ehil oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum oyuncu miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 yaşamımıza Türkiye'bile ilk 2007 yılında girdi esasta bu tarihe gelene denli olta çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına vesile olmuş biraz acarsak mevzuyu tekst adıyla 1998 senesinde 2d olarak yayına Ymir Entertainment aracılığıyla piyasaya güruhlmüş ve mirarı elde etmiş.

Şimdiden apiko olabilir: Ön etkinlikler normal sunucularda şimdi temellıyor. Sizin yürekin hazırladığımız eylemlerin incelikları burada!

Ülkemizde beğenilen ve belli bir kesime ulaşmış bütün oyunlara ve siz değerli üyelerimizin bütün hassasiyetlerine özen gösterip yapıt yaşamımıza siz değerli üyelerimizin desteği ve emeği bizimde özen ve hak duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Ilişkilar

Temsil sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/bozma yahut trok kabil aksiyonlemler muhakkak yoktur.

Yayınlanmış evetğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak yararlanma hakkına malik olursunuz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı devamını oku sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hareketsiz core strüktürsına ehil 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

UnEPK programıyla dokumayoruz dediğim kadar bu sadece özet metin2 pvp prefabrik anlatımıydıilerleyen tarihde hepsine detaylıca ineceğiz şimdilik bukadar elleme günler ...

Tabiki, bizim fileslerimizi yönetmek yerinde değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Site panel/tem teamüllemlerinizi tığ yapmaktayız dayak talebi oluşturmanız yeterlidir.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *